Artėjant Šv. Velykų šventei linkėjimai suteikia džiugesio ir šviesos

Vis aukščiau kylanti saulė, sidabriniais kačiukais pasipuošusios blindės, miško atokaitoje mėlynuojančios žibutės, geltonus graižus nedrąsiai keliantys šalpusniai skelbia, jog artėja Šv. Velykos! Belaukdami gražiausios pavasario šventės, tradiciškai mokyklos mokiniai apsilanko Balbieriškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Pavasarį, kai po žiemos sąstingio ima busti gyvybė, kai grįžta šviesa ir šiluma, ligoniams labai reikia nuoširdžių palaikymo žodžių, šypsenų, kurias nuoširdžiai dovanoja vaikai. Dėkojame ligoninės personalui už šiltą priėmimą ir tikime,  kad atgimstanti gyvybė, sugrįžtantys paukščiai ir su meile mokinių kurti atvirukai, margučiai visiems suteiks naujų jėgų, atneš puikią nuotaiką ir gerą savijautą visiems ligoniams. O mums visiems, tegul Šv. Velykų šviesa, netrukus aplankysianti mus, suteiks ramybės ir šviesių vilčių, o į namus atneš santarvę ir gerumą! Ramaus švenčių laukimo.

Mokytoja Reda