Pasidalijome gerumu

Sveikiname su Šv. Kalėdomis

Siunčiame jums tris Kalėdų dovanas:

vilties grožį,

meilės dvasią

ir tikėjimo paguodą

Šiandien gyvename švenčių laukimu. Galbūt kiekvienam jis kitoks. Vilties ir tikėjimo, savitarpio supratimo, meilės ne tik savo šeimos nariams, bet ir aplinkiniams. Mokyklos PUG vaikai , pirmokai, antrokai, trečiokai, ketvirtokai, pailgintos  darbo dienos  grupės mokiniai  piešė , rašė nuoširdžius Kalėdinius  sveikinimus ,,Smiltelės“ senelių namų gyventojams.

Antrokai miestelio bibliotekoje  kūrybinių dirbtuvių ,,Ateina Kalėdos per žėrintį mišką“ metu, bibliotekininkių Angelės ir Editos mokomi nupiešė kalėdinių sveikinimų piešinius.

Pradinukai savo pagamintais atvirukais ir piešiniais  nudžiugino ,,Smiltelės“ senelių globos namų gyventojus ir darbuotojus.

Dėkojame 1-4 klasių  mokiniams PUG vaikams ir jų mokytojoms Gražinai, Daivai, Danguolei, Aurelijai, Laimutei už  pasidalijimą gerumu.

Būkime atlaidesni, atjauskime kitą, tuomet dvasinė ramybė atneš dar gražesnes šventes.

Mokytoja Ramutė