Išvyka į Kauną

Birželio 7 d. mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai vyko į Kauną. Išvykos metu lankėsi VDU  Botanikos sode. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su botanikos sode augančių augalų įvairove. Edukaciniame sode susipažino su dažniausiai auginamomis daržovėmis, vaismedžiais, vaiskrūmiais ir prieskoniais. Grožėjosi šį mėnesį gausiai žydinčiais bijūnais. Ekspozicijoje auginama apie 300 bijūnų veislių. Vyrauja senosios, klasikinės bijūnų veislės.

Išvyką pabaigėme pasivaikščiojimu po Kauno senamiestį. Apsilankę pabėgimo kambaryje devintokai tobulino bendradarbiavimo įgūdžius. Įveikė daug iššūkių ir išbandymų tik per vieną valandą.

9 klasės auklėtoja Lina Guobienė