Integruota etikos ir fizinio ugdymo pamoka šeštokams

Šiandien etikos pamoka šeštokams vyko sporto salėje. Pamokos tema buvo ,,Daugialypis žmogus“. Aptarę ir sužinoję, kad kiekvienas turi įvairių gebėjimų, neatskleistų talentų ir kartais tik reikia nugalėti save ir gebėti atsiskleisti, nusprendėme pradėti nuo sportinių gebėjimų demonstravimo. Dalyvavome integruotoje fizinio ugdymo pamokoje .Mokytojas Kęstutis priminė saugaus žaidimo taisykles fizinio ugdymo pamokoje ir pasiūlė iššūkį sužaisti mažąjį futboliuką kartu su mokytojos Jūratės 3 kl. NŠ futbolininkais. Mokytoja Reda stebėjo, kad vyktų etiška kova, pagarbus tolerantiškas elgesys, sudarytos lygios galimybės ir mergaitėms ir berniukams. Šauniai vartus gynė 6 kl. mokinės Evelina ir Donata, taikliai kamuolį perdavinėjo Artiomas, Dominykas. Gražiai žaidė 3 kl. mokiniai Arnas ir Dovydas. Integruotą etikos ir fizinio ugdymo pamoką baigėme lygiu rezultatu 1:1,  draugiškose varžybose  nugalėjo draugystė. Įvertinimas mokytojos Jūratės komentaras ir  tvirtas rankos paspaudimas. Refleksija, kad kiekvienoje veikloje turime matyti prasmę ir galime atskleisti savo talentus, pademonstruoti galimybes.

Mokytoja Reda