Prakalbinkime garsiukus

Šiandien drauge su  mūsų  mokyklos logopede V. Zablackiene vykdėme atvirą integruotą  veikla, kurios  metu ugdytiniai lavino pusiausvyrą, judesių koordinaciją, dėmesio sutelkimą, taisyklingą tarimą bei smulkiąją motoriką.  Vaikams gavo džiugių ir malonių emocijų.

Antrieji – penktieji vaiko gyvenimo metai yra intensyviausias kalbos vystymosi etapas, kada susiformuoja pagrindiniai kalbėjimo įgūdžiai. Su ikimokyklinukais dirbanti logopedė pastebi, kad  vis daugiau vaikų patiria kalbos raidos sunkumų, o kalbėjimo ir kalbos sutrikimai sunkėja ir neigiamai veikia protinį vystymąsi bei asmenybės formavimąsi.

Tokio pobūdžio užsiėmimai skatina vaiko ir mokytojos,  logopedės  kūrybinę sąveiką, o ugdytiniams suteikia džiugių ir malonių emocijų.

„Pelėdžiukų“ grupės mokytoja J. Deltuvienė