Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra‘‘

Kovo 16 dieną, tradiciškai - trečiąjį kovo ketvirtadienį, Lietuvos mokyklose vyko tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra‘‘. Mokiniai pagal šešias amžiaus grupes turėjo atlikti užduočių testus. Kuo šis konkursas svarbus mokiniui? Visi konkurso dalyviai yra reitinguojami: kiekvienas gali pagal rezultatas sužinoti savo vietą Lietuvos mastu, klasėje, mokykloje ar rajone. Konkurso dieną kiekvienas dalyvis tradiciškai gauna konkurso suvenyrą - ,,Kengūros‘‘ pieštuką. Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, kurie dalyvavo šiame konkurse. Tai pirmokėliai Elija, Orestas, Martynas, Ugnė, antrokas Tomas, trečiokė Gabija, penktokė Skaistė, šeštokė Evelina ir septintokas Rokas. Konkurse vertinami teisingi užduočių atsakymai, o mokykla dar vertina ir kiekvieno mokinio pastangas, atkaklumą, valią. Tikime, kad pirmokėliai pamėgs šį konkursą, o vyresnieji tęs tradiciją dalyvauti jame. Konkursas - tai, kas padeda  geriau pažinti save ir nepaprastai įdomų matematikos pasaulį.

Matematikos mokytoja Danutė Petraškienė