Demokratinis ugdymas Lietuvoje- nuotolinės mokinių dirbtuvės

Lapkričio 18 dieną  mokyklų, dalyvaujančių  projekte ,,Demokratinis ugdymas Lietuvoje‘‘, mokiniai buvo pakviesti prie ekrano į nuotolines dirbtuves. Susitikime mūsų mokyklą atstovavo Mokinių tarybos pirmininkė Ramunė Januškevičiūtė ir šeštos klasės mokinė  Elzė Žvirblytė. Mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų turėjo progą pasidalinti savo patirtimi projekte ir išgirsti kitus dalyvius. Susitikimui vadovavo moderatorės Justė ir Gintė. Mokiniai pasakojo kaip jiems sekasi vesti klasių susirinkimus, kokias idėjas pavyko įgyvendinti mokyklose. Atsisveikindami mokiniai išreiškė viltį, kad šio projekto veiklos ir toliau bus tęsiamos jų mokyklose, o klasės susirinkimas taps puikiu būdu klasei sutarti, paskata veikti kartu.

Mokytoja Danutė Petraškienė