Atvirų durų diena MPRC

Mūsų mokyklos dešimtokai  lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centre. Atvirų durų dienos renginiai visiems labai patiko.  Mus supažindino su galimybėmis įsigyti paklausią darbo rinkoje profesiją, leido apsilankyti gamybinėse dirbtuvėse, pravedė edukaciją apdailininkų klasėje. Labiausiai visiems patiko pasivažinėti su šiuolaikine technika. John Deere kombainą vairavo tiek berniukai, tiek mergaitės. Vakaris drąsiai sėdo į ekskavatoriaus kabiną, toli nuvairavo šiuolaikinį traktorių. Visi gėrėjosi naujutėliu greideriu. Mergaitės net pradėjo pavydėti, kad berniukams šioje mokykloje tiek visko daug yra. Kai kurie vaikinai pradėjo juokauti, kad norėtų jau dabar pradėti mokytis, nes ir atnaujintas bendrabutis yra, ir stipendiją galima gauti. Grįžome visi patenkinti ir daug sužinoję.

Auklėtoja Irena