Susipažįstame su aromaterapija

Grožio paslaptis viena:

Laimė, meilė ir darna.

Giedrė Veličkienė

Pirmokai lankėsi Giedrės ir Remigijaus Veličkų  įmonėje  ,,aromama‘‘. Buvęs mūsų mokyklos mokinys Remigijus Velička ,o dabar įmonės direktorius, maloniai sutiko , supažindino kaip gaminami  aromaterapinės linijos produktai. Papasakojo kaip ir kada įsikūrė ,,aromamą“.

Mokiniai, edukacinės pamokos metu , pasigamino savo pasirinko patikusio kvapo eterinio aliejaus buteliuką. Padedant Deivėms, skaičiavo eterinio aliejaus lašelius, supylė vandenį ir kruopščiai užklijavo savo gaminio pavadinimą.

Visi labai džiaugėsi padovanotomis Giedrės Veličkienės spalvinimo knygelėmis ,,Baubukas ir draugai“. Savais žodžiais mokiniai pasakė , kad buvo pas kvepiančią mamą, kvapų karalystėje.

Dėkojame  visai  įmonės komandai už sveikatinimo pamoką, Remigijui  Veličkai už  prasmingą ekskursiją. Aromaterapijos praktikei Giedrei Veličkienei linkime  įkvepiančių kūrybinių atostogų.

Ačiū mokyklos administracijai už sudarytą galimybę mokytis netradicinio ugdymo erdvėse, vairuotojui Antanui už kantrybę.

Mokytoja Ramutė