Mokomės vieni iš kitų

Jau dveji metai mūsų mokykla dalyvauja respublikiniame projekte „Demokratinio ugdymo

principais grįstų praktikų įdiegimas Lietuvoje“ su Vilniaus Demokratine mokykla.

Projekto tikslas- per praktinę kasdienę veiklą su mokiniais stiprinti  pilietinio aktyvumo, socialinės demokratijos  ugdymo (-si) kompetencijas, gerinti mokinių  socialinius įgūdžius,  inicijuoti pokyčius, spręsti problemas, dalinantis patirtimi su kitomis Lietuvos mokyklomis.

Mokyklos komanda - mokytojos Ramutė, Gražina, Danutė, Daiva, Danguolė, įgyvendinančios projektą, šį kartą sėmėsi patirties apsilankydamos Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykloje.

Lankėmės vingiuotosios Dubysos aukštupyje įsikūrusiuose mokyklos Kurtuvėnų. Bubių, Aukštelkės skyriuose. Bendravome su mokytojais, mokiniais, ugdymo skyrius suburiančiu direktoriumi Vaidu Baciu. Domėjomės mokyklos ugdymo aplinkomis, demokratinio ugdymo praktikų patirtimi. Kolegų iš Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos pasidalintas idėjas pritaikysime organizuodami veiklas auklėjamosiose klasėse.

Dėkojame visiems, sudariusiems galimybę mokytis vieniems iš kitų respublikiniame projekte.

Mokyklos komandos vardu Gražina Antanavičienė