MŪSŲ MOKINIAI-PRIENŲ RAJONO VAIKŲ LAISVALAIKIO LYGOS NUGALĖTOJAI

2022-06-21 dieną baigėsi Prienų rajono „ Vaikų Laisvalaikio lyga 2022“ projekto antrasis etapas. Iš Anglijos atkeliavęs projektas „Leisure Leagues“ kvietė visus tapti aktyvesniais ir palaikyti geresnę fizinę formą žaidžiant mažąjį futbolą. Mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai noriai įsijungė į šį projektą. Kaip ir pirmajame etape tapo nugalėtojais. ,,Vaikų Laisvalaikio lygos 2022‘‘ projekte  žaidė Laurynas Vaitkevičius, Mantas Charbaka, Jokūbas Trakymas, Paulius Ješkevičius, Vytenis Vinickas, Arminas Pikas, Kęstas Zenkevičius. Vaikinai, bet kokiu oru vyko į varžybas, atkakliai rungtyniavo ir su vyresnių grupių komandomis. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad tapome nugalėtojais. Organizatoriai sportininkams  įteikė nugalėtojų taures ir pakvietė dalyvauti sekančiame etape. Dėkojame mokyklai už suteiktą transportą.

Sveikiname Prienų rajono Vaikų Laisvalaikio lygos nugalėtojus.

Vadovas Kęstutis Žilinskas