Po Balbieriškio seniūniją pasižvalgius

Paskutinėmis šių mokslo metų dienomis mokiniai kartu su mokytojais leidosi į pėsčiųjų žygį po Balbieriškio seniūniją. Tikslas iki miestelio 520 metų jubiliejaus šventės apeiti seniūnijos ribas ir paruošti nuotraukų pristatymą, koks gražus ir nepakartojamas mūsų gimtasis kraštas.

Trumpai ką pamatė mūsų mokinių akys.

Jeigu eisi nuleidęs galvą, matysi tiesius ir vingiuotus kelius, duobėtą asfaltą ir telkšančias balas po lietaus. Jeigu nukreipsi žvilgsnį į šonus, tikrai pastebėsi žaliuojančius laukus, pajusi laukinių gėlių aromatą, pasigrožėsi kaimo darželiuose svyrančiais bijūnais. Žvalgykimės ir nepraeikime pro vis rečiau pakelėse statomus kryžius, besiganančias galvijų bandas, poilsiui sustingusius akmenis. Mokiniai pamatė gausybę išpuoselėtų sodybų, tačiau su liūdesiu pastebėjo ir ištuštėjusius namelius. Labiausiai pasisekė tiems, kas nepatingėjo pakelti akių į dangų. Debesų laivai, paukščių klegesys, sveikinimus žygeiviams siunčiantis nedrąsus saulės spindulys...Nuostabus ir nepakartojamas jausmas kai atitrūksti nuo kasdieninės rutinos ir į supančią aplinką pažvelgi tarytum kitomis akimis.

Mokytoja Reda