NETRADICINĖ PAMOKA SKIRTA GEDULO IR VILTIES DIENAI

Birželio 10 dieną mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai  dalyvavo netradicinėje pamokoje Šilavote, skirtoje Gedulo ir vilties dienai, kurioje pagerbė Laisvės kovotojų Lukšų šeimą. Pamoka prasidėjo nuo ekspozicijos „Laisvės kovos Šilavoto krašte“. Ekspoziciją pristatė ir pamoką vedė kultūros centro darbuotojos. Vėliau  vykome į Degimų-Vilkų kautynių vietą, Lukšų šeimos sodybą, aplankėme skausmo kalnelį. Gaila. kad dėl nepalankių oro sąlygų neįvyko sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro karių šuoliai su parašiutais.

Netradicinės pamokos metu mokiniai sužinojo apie lietuvių tautos ištvermę ir drąsą, kovoje už laisvę.

Mokytojas  Kęstutis Žilinskas