Ar jau galime vadintis komanda?

Mokslo metams vis labiau artėjant į finišo tiesiąją norisi netradicinių pamokų, kurių metu įgytas akademines žinias galėtume pritaikyti praktiškai. Šiandien 6 klasės mokiniai pasikvietę į komandą keletą dešimtokų apsilankė Kaune Infinity room. Išgirdus šį pavadinimą kai kam gali atrodyti, kad ten laukia vien smagios pramogos.Taip tai žaidimas kupinas adrenalino, netikėtumų, nuotykių  ir, žinoma, daug daug emocijų ir geros nuotaikos! Net 300 m²  ploto tuneliuose užrakintos dalyvių komandos turi susiorientuoti labirinte, surasti ir išspręsti paslėptas užduotis, įveikti fizinius išbandymus, surasti kelią atgal ir visa tai suspėti padaryti greičiau nei tai padarys kita komanda. Todėl mokiniams burtų keliu suskirstytiems į Raudonųjų ir Mėlynųjų komandas reikėjo pademonstruoti komandinio darbo įgūdžius,mokėti orientuotis tamsoje, naudotis racijomis ir kompiuteriu ir ,svarbiausia, nepamesti draugo...Kol pirmosios dvi komandos keliavo labirintu, kiti turėjo galimybę pasirinkti  iš daugybės populiariausių stalo žaidimų, tokių kaip Twister, Uno, Double ir kt., kur savo mėgstamą galėjo rasti kiekvienas. Na o tie ,kurie negali be kompiuterio, pramogų zonoje rado gausų kompiuterinių X-box žaidimų pasirinkimą. Taip pat galėjo rinktis žaidimus su judesio kamera (Just dance). Mergaitės išbandė azartišką ir labai didelį Jenga žaidimą.

Na ir ,aišku, kad niekas taip nedžiugina ir neprimena praėjusių nuotykių kaip smagios nuotraukos. Kad nuotraukas puoštų ne tik vaikų šypsenos, pramogų zonoje radome linksmos atributikos fotografavimuisi (perukai, akiniai, kepurės ir kt.). Pailsėjome, pasitikrinome savo ,,baimes ir draugiškumą“ ir grįžome dar keletui savaičių sėkmingam mokslo metų finišui...

Mokytoja Reda