Sėkmė konkurse „Šviesoforas“

Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių komanda dalyvavo respublikiniame saugaus eismo konkurse „Šviesoforas“.

Visiems pradinių klasių mokiniams sudalyvavus I konkurso etape į II-ąjį etapą pateko tie, kurie greičiausiai atliko užduotis ir pelnė daugiausiai taškų.  Taigi buvo sudaryta komanda: Margarita Blažukaitė (1 klasė),  Dovydas Kamandulis (2 klasė), Ervinas Banevičius (3 klasė), Andrius Pašiškevičius (4 klasė).  Kai mokiniai  atliko II-ojo etapo užduotis, mokyklą pasiekė žinia, kad komanda pateko į III-ąjį (regioninį)etapą. Tai mums didelis pasiekimas. Labai džiaugiamės mokinių gebėjimais sudėtingas eismo situacijas gatvėje ir kelyje spręsti saugiai.

Dėkojame visoms pradinių klasių mokytojoms, parengusioms mokinius konkursui. Taip pat ačiū bibliotekininkei Editai už pagalbą, mokiniams prisijungti vaizdu zoom, kahoot mokymosi platformose.

O už puikų rezultatą II-ajame etape šaunioji „Šviesoforo“  komanda yra pakviesta dalyvauti Prienų rajono 1-5 klasių mokinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventėje „Pasidžiaukime kartu“. Sveikiname!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Gražina Antanavičienė