Mes maži, o darbeliai-dideli!

Mūsų  mokykloje nuo pačių mažiausių,- vaikai skatinami dalyvauti konkursuose, olimpiadose.

Džiugu, kad ugdytiniai noriai įsitraukia į papildomas veiklas, siekia kuo geresnių rezultatų. Žinoma, padedant mokytojams, bendradarbiaujant su tėveliais.

Kovo 24 dieną vyko priešmokyklinio ugdymo grupės bei 1- 4 klasių mokinių apdovanojimo šventė.

Direktorius Stasys Valančius įteikė mokyklos diplomus pradinių klasių mokiniams, kurie varžėsi dėl dailiausiai rašančio mokinio titulo rajoniniame I-ojo etapo (mokykloje) konkurse „Dailios raidės-gražus raštas“. Mokiniai draugiškai patys rinko I-III vietų laimėtojus. Nugalėtojai dalyvaus rajoniniame konkurse.

Taip pat įteikėme padėkas vaikams už dalyvavimą respublikiniuose kūrybinių darbų  konkursuose „Žiemos improvizacija. Žiemos portretas“, „Biblijos takais“, rajoninėje Tyrėjų dienoje. Dalyvių visas būrys!

Pavasarį - konkursų ir juose dalyvaujančių, tikimės tik daugės.

Linkime entuziazmo ir sėkmės!

Gražina Antanavičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui