Sportininkų pagerbimas

Mūsų mokyklos geriausi sportininkai 10 klasės mokiniai Toma Pacevičiūtė ir Laurynas Vaitkevičius  buvo pakviesti į kasmet rengiamus  Prienų krašto mokyklų geriausių sportininkų apdovanojimus. Renginio organizatorius Vaclovas Sinkevičius  sportininkus ir jų mokytojus kvietė prie foto sienelės, kur juos tradiciniais obuoliais ir asmeniniais prizais apdovanojo renginio rėmėjai. Mokyklos mokiniai nusipelnė apdovanojimų. Laurynas Vaitkevičius - rajoninių, zoninių lauko ir salės futbolo čempionas, pripažintas naudingiausiu žaidėju. Toma Pacevičiūtė - aktyvi rajoninių ir respublikinių badmintono varžybų dalyvė. Mokiniai labai džiaugėsi apdovanojimu, kurį įsteigė ,,Krašto vitrina‘‘ ir pajuto, kad yra vertinami ir gerbiami. Tai didelis paskatinimas mokiniams. Džiaugiamės kartu su jais ir sveikiname. Kartu esame jėga.

Fizinio ugdymo mokytojas Kęstutis Žilinskas