Iš kokios aš pasakos?

Kovo 7 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos 1 ir 2 klasių mokinių lietuvių kalbos pamokos buvo skirtos pasakoms. Pradžioje pamokos bibliotekininkė papasakojo kada atsirado pasakos, kaip, kam ir kodėl jos buvo kuriamos. Pasakos yra pasakojimas turintis magiškąjį elementą, kurios veiksmas visada vyksta praeityje, dominuoja paslaptingos vietos ir veikėjai.

Vėliau reikėjo iš paruoštų pateikčių atspėti kokia tai pasaka, o kiekvieną teisingą atsakymą lydėjo maža dovanėlė. Visi mokiniai pūtė balionus įrodydami , kad ir jie gali būti stiprūs kaip vilkai ir galingi kaip milžinai. Taip pat vaikai pasirinko po labiausiai jiems patikusį pasakos personažą bei jį nuspalvino.

Kaip ir kiekviena pasaka turi laimingą pabaigą, taip ir šių klasių lietuvių kalbos pamoka pasibaigė įveiktomis užduotimis, atlygiu už gerai atliktą darbą ir šypsenomis laimingų vaikų veiduose.

Bibliotekininkė Edita