Prevencinis susitikimas su policijos atstovais

2022-01-04 mokykloje lankėsi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Edita Kubilienė ir vyresnioji tyrėja Ina Raškevičienė. 5-7 klasių mokiniams papasakojo apie nepilnamečių teisinę atsakomybę. Kiekvieno elgesys, sprendimai kuria mūsų valstybę. Teisės ir laisvės turi nepažeisti kitų žmonių teisių. Pagrindinė žmogaus pareiga yra laikytis LR konstitucijos ir įstatymų. Paskaitos metu buvo kalbėta apie elektronines patyčias, vagystes, netinkamą elgesį gatvėje ir atsakomybę už padarytus nusikaltimus. Taip pat buvo pristatyta kokių priemonių imamasi, kai nepilnamečiai vartoja alkoholį, tabaką bei narkotines medžiagas. Paaiškino, kuo administracinis pažeidimas skiriasi nuo baudžiamojo kodekso, kokių priemonių imamasi, padarius nusikalstamas veikas.