Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

Ankstyvą ir žvarbų sausio 13-osios rytą mokyklos languose nušvito žvakelės, primindamos mums apie Lietuvių siekį gyventi laisvoje Lietuvoje, primindamos apie sausio 13-osios aukas, sudėtas ant Lietuvos laisvės aukuro. Žvakelių šviesoje vyko pilietiškumo pamoka.  Pamoka apie laisvę.

Laisvė - Dievo duota dovana žmonėms ir tautai. Taip pradėjome Laisvės gynėjų dienos minėjimą kartu su Balbieriškio miestelio bendruomene. Degėmė atminimo laužą, prisiminėme 1991m. sausio tragiškuosius įvykius, pagerbėme laisvės gynėjus. Dainavome tautiškas dainas, kurios skambėjo ir tą siaubingą naktį. Nutarėme,  kad tą naktį kritę  prie televizijos bokšto tapo mūsų nepriklausomybės sargybiniais - jie neleis mums atsitraukti saugojant laisvę.

Istorijos  mokytoja J. Staselienė