KALĖDŲ PAŠTAS

Kalėdos – viena gražiausių švenčių metuose, kurios laukia tiek vaikai, tiek suaugusieji. Kalėdų šventės įkvepia pasirūpinti vienišais, ligotais, žmonėmis.  Gruodžio 20- 23 dienomis ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Pelėdžiukų“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, mokytojos J. Deltuvienė, L. Petraškienė ir R. Švedienė gamino Kalėdinius atvirukus, užrašė nuoširdžius  palinkėjimus. „Pelėdžiukų“  grupės vaikučiai darė atvirukus ir namuose su šeimos nariais. Gruodžio 23 dieną Kalėdiniai atvirukai su linkėjimais buvo perduoti Balbieriškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojams ir gyventojams.

Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų kurdami su savo artimaisiais, o pagyvenusiems žmonėms nors truputėlį praskaidrinome šventinę nuotaiką.

Mokytoja L.Petraškienė