Mokykloje šurmuliavo „Kalėdų bumas“

Gruodžio  08 – 23 dienomis mokykloje vyko kalėdiniai renginiai. Programoje buvo visko – klasių durys pasipuošė šventiniais plakatais, integruotų pamokų metu skambėjo kalėdinė muzika, buvo nagrinėjamos įvairios skirtingų šalių kalėdinės tradicijos,  veikė kalėdinis paštas, šeštokai ir septintokai vyko stebėti kalėdinio spektaklio į Vilnių , o pas pradinukus šventinis spektaklis atvyko į mokyklą.Technologijų mokytojos Loretos padedami mokiniai išpuošė kabinetų langus ir kitas mokyklos erdves, salėje ir kabinetuose suspindo eglutės, 5-10 klasių mokiniai galvojo, repetavo ir stengėsi kuo originaliau nustebinti mokytojus ir draugus ruošdami kalėdinio rytmečio programą. Kalėdinį maratoną „Kalėdų bumas“ planavo ir organizavo mokinių taryba, siekianti skatinti mokinius  domėtis savo šalies kultūra, papročiais, ugdyti mokinių saviraišką, bei patirti Kalėdinę dvasią. Šiandien visi Kalėdinio rytmečio  dalyviai ir žiūrovai išgyveno daug smagių, gerų emocijų, pajuto artėjančių švenčių dvasią. Akys raibo nuo scenoje pasirodžiusių nykštukų,  besmegenių, Kalėdų senelių.

Manau, kad mums visiems drauge pavyko sukurti mokykloje kalėdinę nuotaiką. Šiluma ir jaukumu džiuginę renginiai baigėsi, prasidėjo ilgai lauktos atostogos, netrukus pradės suktis naujas laiko ratas, reikia tikėtis, kad ir atėję Naujieji Metai bus turtingi šviesiomis mintimis ir gražiais darbais.

Mokytoja Reda