Pasaulinė kovos su AIDS diena

Gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena. Šių metų minėjimo šūkis – „Įveikime netolygumus. Įveikime AIDS“.Šiuo šūkiu Pasaulio sveikatos organizacija siekia atkreipti šalių dėmesį į didėjančius pagrindinių ŽIV paslaugų prieinamumo netolygumus, teigia Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC).Iš viso iki lapkričio 1 dienos Lietuvoje užregistruotas 3551 ŽIV užsikrėtęs žmogus: 2793 vyrai ir 758 moterys.Šiandie 5-8 klasių mokiniai etikos pamokų metu susipažino su pasauline AIDS statistika, žiūrėjo vaizdinę medžiagą paneigiančią kai kuriuos vyraujančius mitus apie užsikrėtimo būdus.Dirbdami grupelėmis piešė plakatus, kuriuose pateikė savo požiūrį į AIDS prevenciją.

Mokytoja Reda