Viešnagė Demokratinėje mokykloje

Mūsų mokyklos mokiniai su klasių auklėtojomis Ramute, Danute, Danguole dalyvauja respublikiniame Demokratinės mokyklos vykdomame projekte „Demokratinio ugdymo principais grįstų praktikų įdiegimas Lietuvos mokyklose“.

Spalio 25 dieną mokyklos komanda buvo pakviesta apsilankyti Demokratinėje mokykloje Vilniuje. Vykome artimiau susipažinti su demokratinio ugdymo veiklomis, mokyklos aplinka, pabendrauti su mokyklos bendruomene ir atstovais iš kitų Lietuvos mokyklų, taip pat  vykdančių projektą.

Dalyvavome klasės susirinkime, mokėmės demokratiškos savivaldos.

Vaikščiojant  po mokyklą stebino mums neįprasti klasių, kabinetų pavadinimai, labai derantys prie mokyklos, esančios pušyne, kuriame įrengtos erdvės vaikų veikloms lauke.

Smagu, kad susitikome su mūsų mokyklos projekto kuratore Ginte Marija Ivanauskiene bei mokyklos įkūrėjais.

Esame dėkingi už mielą priėmimą ir bendradarbiavimą.

Mokyklos komandos vardu - Gražina Antanavičienė