Stebuklinga pasakos galia

Kai į mūsų mokyklą atvyko pasakos ir smėlio „fėja“ Asta Liumparienė, pradinių klasių mokiniai tapo pasakų kūrėjais. Puikią nuotaiką dovanojo geros savijautos programa "Vaikų emocinės savijautos ir psichikos sveikatos gerinimas, panaudojant pasakų terapijos metodus ", kurioje ir dalyvavo 1-4 klasių mokiniai.

Žaislų gausybėje pasirinkę pagrindinį savo kuriamos pasakos veikėją,  mokiniai smėlio dėžutėje „apgyvendino“ pasaką. Žaidė su savo pasaka, sugalvojo pavadinimą, sekė draugams. Ir dar už devynių jūrų, už devynių marių su pasakų stebukladariais „keliavo“ į stebuklingą dovanų karalystę, iš kurios buvo galima parsinešti šviesos, šilumos ir meilės į savo pasaką. Bei gauti laimės ar drąsos piliulę-to, ko labiausiai trūksta kiekvienam.

Pabuvoję pasakų pasaulyje mokiniai pasijuto laimingesni, labiau pasitikintys savimi, įgalinantys savo lūkesčius ir svajones.

Gražina Antanavičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui