Motinos diena paminėta ir bibliotekoje

Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – mamai.

Balbieriškio pagrindinės mokyklos bibliotekoje 5 – 8 klasių mokiniai, kurie mokosi mokykloje, paruošė parodą  „Tau mama“. Kartu su bibliotekininke Edita surado ir atspausdino  garsių Lietuvos rašytojų eilėraščius, skirtus mamai, išrinko garsių pasaulio mąstytojų mintis apie mamą. ,, Geriausia vieta verkti – ant mamos rankų.“ Jodi Picoult.

Visi suprantame, kad mama yra svarbiausias ir mylimiausias žmogus žemėje, todėl buvo pagamintas stendas „10 priežasčių, kodėl myliu savo mamą“.

Kiekvienam savo mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, ne tik minint Mamų dieną.

Bibliotekininkė Edita