Paminėjome Saugesnio interneto savaitę

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais,  su mokyklos 5- 10 klasių mokiniais, informacinių technologijų pamokų metu, dalyvaudami įvairiose veiklose, vasario 8-12 dienomis  paminėjome Saugesnio interneto savaitę.

Nors iniciatyva vyko nuotoliniu būdu, mokiniai aktyviai įsitraukė.

Šių metų tema – „Kurkime geresnį internetą kartu!“ (draugiskasinternetas.lt).

6-10 klasių mokiniai dalyvavo smagioje Kahoot viktorinoje „Ar esi saugus internete?, kurioje paaiškėjo pirmų- trečių  vietų laimėtojai. Penktokai stebėjo filmuką apie internetinius žaidimus, diskutavo, bei apie saugų internetą kūrė komiksus, rodė vieni kitiems. Šeštokai Scratch aplinkoje programavo veikėjams įvykius saugaus interneto tema. Visi mokiniai  prisiminė, kur susirasti informacijos apie saugų elgesį internete ir kur kreiptis, kad praneštume apie aptiktą žalingo pobūdžio turinį. Taip, nors ir nežymiais darbeliais, prisidėjome prie geresnio interneto kūrimo Lietuvoje.

IT mokytojas Žydrūnas Tautvydas