Kaip sekasi priešmokyklinukams?

Sniego patalui užklojus žemę karantino metu, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai uoliai mokosi, ruošiasi pirmai klasei.

Vieni vaikučiai lanko grupę mokykloje, kiti - tėveliams padedant jungiasi į pamokėles zoom platformoje nuotoliniu būdu, atsiunčia atliktas užduotėles.

Taip ir pasimatome-vieni šiapus, kiti anapus ekrano.

Vaikai mielai atlieka O-PA-PA, Eduka klasė užduotėles, mokosi raideles, mėgina jungti į skiemenukus, kai kurie jau ir skaito, skaičiuoja, klausosi eilėraštukų, dainelių, pasakojimų, mokosi net ir žiemos išvijimo (Užgavėnių) tradicijų- ugdosi pažinimo, socialinę, komunikavimo, sveikatos, meninę kompetencijas.

Šią žiemą susidariusi ekstremali situacija sukūrė galimybę organizuoti mokyklą be sienų ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiams.

Mokytoja Gražina Antanavičienė