Sveiki atvykę į ,,Obuolio draugų‘‘ šeimą

Mūsų mokyklos antrokai dalyvauja ankstyvosios prevencijos programoje ,,Obuolio draugai‘‘. Programa ,,Obuolio draugai‘‘  yra programos ,,Zipio draugų“  vykdytos 1 klasėje tęsinys.  Ji orientuota į jau įgytų socialinių ir sunkumų įveikimo gebėjimų tobulinimą, bei naujų gebėjimų ugdymąsi, taikant tikslingas, moksliškai pagrįstas strategijas.  Programa ,,Obuolio draugai“ padės antrokams tobulinti jau turimus socialinius ir sunkumų įveikimo gebėjimus bei įgyti naujų. Mokiniai prisisegę ,,Obuolio draugų‘‘ kortelę supranta, kad prasideda ypatinga dienos valandėlė. Žaislinis žiurkėnas Obuolys  visą programos įgyvendinimo laiką ,,gyvena“ klasėje. Kartu su Obuoliu sužinosime, kad yra labai daug išeičių iš blogų situacijų, o vaidmenų žaidimai leis patirti jausmus ir spręsti problemas fiziniu lygmeniu.

Programa ,,Obuolio draugai“ tiesiogiai prisideda prie mokinių socialinės ir komunikavimo kompetencijų, numatytų pradinio ugdymo programose, plėtotės.

Mokytoja Ramutė