Grožis traukia visus

Ruduo – spalvingas metų laikas, turtingas vaisiais, daržovėmis. Ikimokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ vaikai su tėveliais ir auklėtoja sukūrė nuostabią mandalą.

Spalvota mandala iš rudens žiedų ir gėrybių matėsi pro antrokų langą. Kadangi antrokams vyko matematikos pamoka, pagalvojau, kad tikrai galime į tą sukurtą grožį pažiūrėti iš arčiau. Apžiūrėję formą, skaičiavome kiek rūšių gėrybių sudėta, kokių medžių kankorėžiai, kokias uogas pažįstame. Mokėmės trijų dėmenų sumą, pastebėjome, kad geltoni gėlių žiedai yra išdėstyti trijose vietose. Beliko tik veiksmą pasakyti ir suskaičiuoti. Skaičiavome ir violetinius žiedus, ir giles, ir kriaušes.

Už tai, kad mūsų pamoka tapo įdomesnė „Pelėdžiukams“ iš slyvų antrokai išdėstė šypsenėles. Vieni panaudojo 20 slyvų, o kitiems ir 50 prireikė.

Mus visus grožis traukia. Svarbu jį pastebėti. Ačiū už sukurtą grožį!

Danguolė Stanaitienė,

2 klasės mokytoja