Saugaus eismo pamokėlė

Kiekvieną dieną vaikai susiduria su eismu keliuose. Kad saugiai galėtų keliauti į mokyklą ir namo, mokiniai turi žinoti pagrindines saugaus eismo taisykles.

Todėl rugsėjo 10 dieną, 1 klasėje lankėsi Prienų policijos komisariato bendruomenės policininkė Ina Raškevičienė. Visi kartu žiūrėdami filmukus, atsakinėdami į klausimus ir atlikdami užduotis prisiminė, kaip reikia saugiai pereiti kelią, kokias spalvas turi šviesoforas ir ką jos reiškia. Labai svarbu žinoti, kaip teisingai naudoti atšvaitą. Todėl kartu su policijos pareigūne pakartojo, kam naudojamas atšvaitas, kur ir kaip jį reikia prisisegti. Taip pat išsiaiškino, kaip saugiai keliauti automobiliu ir autobusu, kokių taisyklių reikia laikytis. Beveik visi mokiniai žinojo, kad keliaujant automobiliu ar autobusu reikia prisisegti saugos diržus. Kad mokiniai nepamirštų šių taisyklių ir galėtų nuolat jas prisiminti ir pakartoti, policininkė Ina kiekvienam padovanojo po knygelę ir palinkėjo saugių mokslo metų. O mes visi garsiai jai padėkojome už labai naudingą, įdomią ir vaizdingą pamokėlę.

1 klasės mokytoja

Daiva Alaveckienė