author footer link can be edited or disabled only in full version

Dalyvavome 15-osios Lietuvos taurės 1-ojo etapo badmintono varžybose

Vasario 22 dieną  Panevėžyje vyko 15-osios Lietuvos taurės badmintono varžybos. Jose mūsų mokyklą atstovavo 3 žaidėjai: Deilas Pacevičius, Ovidijus Marcinkevičius ir Nedas Sakevičius. Bj grupėje vaikinų dvejete Deilas, poroje su Roku Barkausku, iškovojo 6-ąją, o vaikinų vienete Deilas -13 vietą. D grupėje Ovidijus ir Nedas tokio lygiovaržybose dalyvavo pirmą kartą. Mūsų mokiniai  vaikinų dvejete iškovojo - 10-ąją vietą , o vieneto žaidime iškovojo po dvi pergales ir patyrė po du pralaimėjimus.

Prieš šias varžybas Deilas Pacevičius pagirtinai dalyvavo dar dviejuose turnyruose:vasario 8-tą  dieną -atvirose badmintono pirmenybėse Prienų mero taurei laimėti ir vasario 15 dieną Kawasaki badmintono turnyre, Marijampolėje.