„Tėviškėle tu graži, tu brangi tėvyne“

Vasario 13 dieną  „Pelėdžiukų“ ikimokyklinio ugdymo grupėje, vyko šventinis rytmetis „Tėviškėle tu graži, tu brangi tėvyne“. Vasario 16-oji – pati didžiausia valstybinė šventė, primenanti Lietuvos istoriją, todėl ir ruošėmės bei paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo sukaktį.

Besiruošdami šiai svarbiai sukakčiai papuošėme grupės aplinką: trispalviais akcentais langus, stendus, vaikai kartu su auklėtojomis gamino delnų anspaudus, širdeles.

Darželyje prieššventinę savaitę vyko įvairios veiklos, buvo daug kalbama apie artimiausią aplinką, įžymias Lietuvos vietas. Suprantamais būdais ir patraukliomis priemonėmis pedagogės ugdytiniams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes, gamtos grožį, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius. Vaikai smagiai žaidė lietuvių liaudies žaidimus ir šoko su vaikų tautinių šokių kolektyvu „Ringutis“ vadovaujamu R. Švedienės.

Tikimės, kad šios savaitės renginiai palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi.

mokytoja J. Deltuvienė