Kalėdinė cukraus pamoka

Kam teko girdėti „Cukraus pasaką“? Jeigu neteko, raginame būtinai joje pabuvoti, išgirsti. Ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Gražina vyko į integruotą matematikos-dailės ir technologijų cukraus pamoką Birštono Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre. Tai tikrų tikriausia „Cukraus pasaka“. Edukaciniame užsiėmime mus pasitiko šviečiantis „Cukraus miestas“, kuriame namai ir kiti statiniai yra „atkeliavę“ iš įvairių Lietuvos vietovių. Matematikos pamokose  šiuo metu mokomės atpažinti geometrinius kūnus, tad Cukraus mieste pagilinome gebėjimus, tyrinėdami ir apibūdindami namelius, pritaikydami žinias gyvenimiškoje patirtyje, įsitikindami, kad cukrus-statybinė medžiaga. O  dailės ir technologijų dalyke darbavosi cukruoti pirštukai. Mokiniai sukūrė savitus, spalvingus papuošimus, kuriais labai džiaugėsi. Šiųmetėms Kalėdoms  namo parsineš tokius žaisliukus, kokių niekad neturėjo. Cukrinius! Ir artėjančią Kalėdinę nuotaiką!

Buvo be galo įdomu mokytis integruotai ir tyrinėjant.

Gražina Antanavičienė

4 klasės mokytoja