Knygos apie iškiliuosius Krikščiūnus pristatymas

Lapkričio 13 d. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre buvo pristatyta knyga ,,Jurgis Krikščiūnas- Rimvydas ir jo artimieji‘‘.  Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos aštuntos ir devintos klasės mokiniai. Knygos sudarytoja Rita Paliukaitė įdomiai papasakojo apie partizaninį judėjimą Balbieriškio apylinkėse, pristatė Dainavos apygardos partiznų štabo karininko Jurgio Krikščiūno - Rimvydo veiklą, supažindino su jo žūties aplinkybėmis. Renginio metu mokiniai pasidalino iš savo šeimų  girdėtais pasakojimais apie partizaninį judėjimą. Knygos autorei buvo smagu kartu plėtoti diskusiją šia tema. Už nuoširdų bendravimą Vaidai ir Dominykui autorė padovanojo naujas knygas. Šis renginys - tai dar viena pilietiškumo pamoka, padėjusi įsivertinti, kiek žinai ir kiek dar gali sužinoti apie savo krašto istoriją.

Mokytoja Danutė Petraškienė