Rudens gėrybių paroda

Spalio 17 d. mokykloje vyko darbelių iš rudens gėrybių paroda.   Parodos tikslas - padėti mokiniams pažinti gamtos gėrybių gausą ir įvairovę.

Parodoje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės, 1- 10 klasių mokiniai, neformaliojo švietimo būreliai, mokyklos bendruomenė. Buvo paruošti įvairūs eksponatai iš daržovių, vaisių, uogų, kankorėžių, gėlių, rudens spalvomis išmargintų lapų.

Pradžiugino įdomūs mokinių darbeliai: „Linksma šeima“, „Rudens puokštė“, „Rudeninis besmegenis“, „Mergaitė“, „Rudens liepsnos“, „Moliūgas karalius“, „Varlė karalienė“, „Voratinklinis sniegis“, „ Ežiukas“, „Kirmėlytė“, „Rudeniniai gyvūnai“, „Pingviniukas“, „Didysis moliūgas“, „Svečiuose skruzdėlytė“, „Rudens lapų dėlionė“.

Džiaugiamės mokyklos bendruomenės kūrybingumu ir išradingumu.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė