Tėvų diena

Rudens spalvų išpuoštu keliu spalio 17-osios pavakarę  į mokykloje organizuotą priešmokyklinio ugdymo grupės bei 1- 10 klasių mokinių Tėvų dieną rinkosi tėveliai.

Tėvų diena prasidėjo diskusijomis klasių bendruomenėse su klasių auklėtojais. Po jų susitikome salėje, kur vyko mokinių darbelių paroda „Rudens gėrybės“ bei buvo eksponuojama mokyklos direktoriaus Stasio Valančiaus asmeninė rašiklių kolekcija.

Susirinkusiems salėje pranešimą sveikatos tema „Burnos ertmės ligos. Ką turėtų žinoti tėvai apie vaikų dantukų priežiūrą?“ skaitė „Medica“ klinikos burnos higienistė Gabrielė Okleiterytė.

Mokyklos direktorius Stasys Valančius ir pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė mokinių tėvelius supažindino su 2019 - 2020 m. m. mokyklos aktualijomis.

Bendruomeniškai nusiteikę tėveliai dirbo grupėse, pasidalindami  lūkesčiais bei išsakydami tobulintinas mokyklos veiklos sritis. Juk tik veikdami kartu galime atrasti naujas galimybes sėkmingam vaikų ugdymuisi.

Mes, mokytojai, administracija, džiaugiamės ir dėkojame sulaukę daugiau nei pusės mokinių tėvų susidomėjimo bendradarbiauti, siekiant kiekvieno mokinio pažangos.

Tikimės, kad šios dienos diskusijos prisidės prie tolesnio mokyklos ir šeimos partneryste grįsto bendravimo, padės siekti numatytų mokyklos strateginių tikslų.

Gražina Antanavičienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui