Laimėjimas – Kinder Chocolate batonėliai

Skaitydama žurnalą „Ji“ radau TV3 projektą „Nuspalvinkime pavasarį kartu“. Pamaniau, kad mano priešmokyklinukai galėtų sudalyvauti. Jie pasakojo, kad matė tokią reklamą per televiziją. Reikėjo spalvinti piešinius ir siųsti. Atsišvietę paveikslėlių, vaikai stengėsi kuo gražiau spalvinti. Prizai viliojo – šokoladiniai Kinder kiaušiniai!

Išsiuntusi piešinių nuotraukas, pamačiau, kad reikalingas balsavimas. Operatyviai buvo perduota žinia tėveliams, mokyklos darbuotojams, mokiniams bei pažįstamiems.

Ir štai žinia – laimėjome Kinder Chocolate batonėlius! O kiek džiaugsmo visiems!

Dėkojame visiems, kurie nepatingėjo paspausti balsavimo širdelę! Kitą kartą ir mes Jums padėsime laimėti!

Danguolė Stanaitienė,

priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė