author footer link can be edited or disabled only in full version

Dalyvavome badmintono varžybose

Balandžio 21 dieną Vilniuje, Delfi sporto centre, vyko CBC junior 6-ojo etapo varžybos. Mūsų mokyklą, o kartu ir klubą ,,Svajonė" atstovavo - Rasa Radžiūnaitė, Ąžuolas Barkauskas, Rokas Barkauskas ir buvusi mūsų mokinė Gerda Trakymaitė. Keturiolikmečių grupėje Rokas Barkauskas nugalėjęs du varžovus, bei patyręs du pralaimėjimus iškovojo septintąją vietą. Šešiolikmečių grupėje Ąžuolas kaip ir Rokas, iškovojęs dvi pergales, bei patyręs du pralaimėjimus liko septintas. Šešiolikmečių merginų grupėje Rasa Radžiūnaitė iškovojo trečiąją vietą. Devyniolikmečių grupėje Gerda taip pat liko trečia. Merginų dvejete Gerda su Rasa iškovojo trečiąją vietą, o vaikinų dvejete Ąžuolas su prieniečiu Ugniumi Mikalausku - ketvirtą. Turnyre dalyvavo 71 žaidėjas iš Vilniaus (4 klubai), Kauno, Šakių ir Balbieriškio.