Viktorina „AIDS: geriau žinoti 17”

Pažymėdami Pasaulinę AIDS dieną (gruodžio 1-ąją) mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų 5 komandos dalyvavo viktorinoje - protmūšyje - „AIDS: geriau žinoti 17“. Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Dalyviams ir žiūrovams buvo pristatyta Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) parengta vaizdinė medžiaga, kuri padėjo sužinoti daugiau apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo sukeliamą ligą, jos plitimo kelius, prevenciją, gydymą, mokslo pasiekimus ŽIV ir AIDS srityse.

Visos komandos labai stengėsi, demonstravo išradingumą, greitą reakciją, mokėjimą bendradarbiauti ir susitarti. Nugalėtojais pripažinta   7 klasės komanda ,, Lašas“, tačiau pralaimėjusių šioje viktorinoje nebuvo, nes mes visi atnaujinome savo jau turimas žinias ir įgijome naujų patirčių  prevencinėje veikloje. Protmūšio dalyviai apdovanoti mokyklos Tolerancijos ugdymo centro (TUC)  paruoštais saldžiais prizais.

Mokytoja Reda Valančienė