2016–2017 m.m.

Žygis Žvėrinčiaus taku

Ankstų 2017m. birželio 1d. rytą,  mūsų mokyklos  6-9 klasių mokiniai, vadovaujami  kūno kultūros mokytojo Kęstučio Žilinsko ir istorijos mokytojos J. Staselienės   patraukė  į žygį   Žvėrinčiaus  miško gamtiniu taku.

Rytas buvo ūkanotas, tačiau tai nesugadino mūsų nuotaikos. Tikslas buvo susipažinti su Žvėrinčiaus miško biologine įvairove, ugdyti sveiką gyvenseną, ugdyti komunikavimo kompetenciją,  pražygiuoti numatytu maršrutu  Prienai- Birštonas,  ir aišku smagiai praleisti laiką.

Visus tikslus pasiekėme. Žygis neprailgo. Stebėjome gamtą, mokytojo K. Žilinsko paskatinti žygio metu sportavome tako trasoje įrengtuose treniruokliuose.  Mokytoja  J.Staselienė papasakojo, kad kadaise šiame miške medžiojo pats Lietuvos valdovas Vytautas Didysis. Birštone kvėpavome vyšnių  namelyje, apsilankėme tylos ir ramybės oazėje, grūdinomės  eidami basomis sveikatingumo takeliu, na, ir aišku, atsigaivinome mineraliniu vandeniu. Neišgąsdino mūsų ir lietus. Didesni augsime nusprendėme. Žygis pavyko.

Istorijos mokytoja J. Staselienė