2016–2017 m.m.

Kas žino miško paslaptis?

Ilgametė draugystė pradinių klasių miško bičiulius sieja su miškininku Valdu Kvedaravičiumi. Jis dažnas svečias mokykloje, edukacinių užsiėmimų miške vadovas, įdomus pašnekovas, žmogus, turintis daug  žinių  mišką, noriai bendraujantis su mokiniais ir galintis jiems valandų valandas pasakoti apie mišką. Susitikimų metu miškininkas kalbasi su mokiniais apie besitęsiančią daug amžių medžio ir žmogaus draugystę, aiškinasi, kaip žmonių sprendimai turi įtakos ne tik jiems patiems, bet ir kitiems žmonėms bei aplinkai, atsako į nesibaigiančius mokinių klausimus, skatina vaikus gilintis į gamtos paslaptis ir tyrinėjant, stebint, skaitant knygas surasti atsakymus.

Šiais mokslo metais miško bičiulių būrelio nariai, bendradarbiaudami su miškininku Valdu Kvedaravičiumi, susipažino su miškininko profesija, gilino ir plėtė žinias apie mišką, ugdėsi vertybines nuostatas.

Mokytoja Irena Petraškienė