2016–2017 m.m.

Dalyvavome finansinio raštingumo konkurse

Mūsų mokyklos mokiniai lapkričio - gruodžio mėn. dalyvavo respublikiniame Lietuvos banko inicijuotame finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“. Vertintojams komandos iš visos Lietuvos mokyklų atsiuntė daugiau nei 300 laiškų. Juose buvo daugiau nei 600 konkursui skirtų scenarijų ir kadručių   / komiksų.

Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai:  Laura Miežinytė, Vaida Stagniūnaitė (5 kl.),  Enrika Danylaitė, Martyna Marčiukaitytė, Martynas Šarauskas (6 kl.), Augustina Siaurukaitė,  Rasa Radžiūnaitė,  Silvija Paužaitė, Gantas Brazaitis, Linas Budrikas, Lukas Karpovičius,  Henrikas Vaičiulis (7 kl.). Jų veiklą koordinavo ekonomikos mokytojas Žydrūnas Tautvydas.  Komandą pavadinome „Kiaulė taupyklė“, o komandos šūkį suformulavome taip: „Vartok saikingai, rinkis atsakingai!“.

Pirmajame etape žiūrėjome 2 filmus apie finansų valdymą ir pildėme anketą, atsakydami į 4 klausimus. Antrajame etape rašėme scenarijų ir pagal jį kūrėme komiksą. Noriai dirbo visi  komandos nariai.  Džiaugėmės  ir tėvelių pagalba. Scenarijų parašyti padėjo 5 klasės mokinės Lauros Miežinytės mama.  Užduotys  nebuvo lengvos, bet mes jas įveikėme.  Norsir nepakliuvome į prizininkų tarpą, dalyvauti konkurse buvo smagu. Vykdydami projektą ir dalyvaudami komandiniame darbe, įgijome patirties.  Kitais metais tikimės vėl dalyvauti.

Platesnę informaciją  ir visų komandų nuotraukas rasite:

5kl. mokinės  Laura Miežinytė ir Vaida Stagniūnaitė, ekonomikos mokytojas Žydrūnas Tautvydas