2016–2017 m.m.

Akcija ,,Padovanokime šilumą“ Balbieriškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje

Kalėdų laukimo laikotarpis – stebuklingas metas, kai norisi bent trumpam sustoti, apmąstyti, prisiminti viską, kas įvyko per šiuos metus, įvertinti tai, kas yra šalia mūsų ir aplink mus. Artėjančių švenčių laukimas pažadina mumyse gerumą. Gerumas – tai dalykas, kurį duodame nesitikėdami atlygio. Tas atlygis – tai jausmas širdyje, kuris atsiranda padarius kažką gero. Darant gera kitiems ne visada paisoma savų interesų, tačiau visada už tai būna atlyginta minėtuoju džiaugsmu širdyje.

Artėjant Kalėdoms,kaip ir kasmet taip ir šiemet, LSDP Prienų skyrius pakvietė visus norinčius ir galinčius dalyvauti  labdaros akcijoje ,,Padovanokime šilumą“. Jau antrus metus prie šios akcijos įgyvendinimo aktyviai prisijungia  ne tik LSDP nariai bet ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai. Gruodžio mėnesį  6-9 klasių mokiniai etikos pamokų metu kalbėjo apie gerumą, meilę, atsakomybę. Mokiniai pagamino atvirukus, juos dekoravo, užrašė nuoširdžius sveikinimo žodžius. Mokytojos Redos ir socialinės pedagogės Astos padedami  suruošė saldumynų paketėlius, sudėjo  šiltų pirštinių ir kojinių krepšelį  ir švenčių išvakarėse apsilankė Balbieriškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje.Vizito tikslas pasidalinti gerumu su tais, kuriems to labiausiai reikia. t. y. vienišais pagyvenusiais žmonėms. Stengėmės pabendrauti su senoliais, pasidžiaugti kartu, palinkėti seneliams geros sveikatos, ramių ir gerų artėjančių švenčių, taip pat įteikti savo dovanėlę. Džiaugiamės, kad ne vieno ligonio akyse suspindo džiaugsmo ašaros, kad mes pajautėme, koks svarbus yra dėmesys šalia esantiems, supratome,kad daryti gera yra  didelis stebuklas ir atlygis pačiam darančiajam.

Mokytoja  Reda Valančienė