2016–2017 m.m.

Kalėdiniai stebuklai pas ,,Pelėdžiukus"

Kalėdos - pati laukiamiausia metų  šventė. Su nekantrumu  jos laukė ir ikimokyklinio ugdymo grupės  "Pelėdžiukai" auklėtiniai, kasdien pakabindami po žaisliuką ant Advento kalendoriaus eglutės, skaičiuodami, kiek dar dienų liko iki Kalėdų.

Laukdami šventės, vaikai su auklėtojomis puošė grupę snaigėmis, kabino žaisliukus ant eglutės, "kepė" kalėdinius pyragus, mokėsi eilėraštukų.

Gruodžio 21-osios popietę vaikai su tėveliais, auklėtojomis Lina Petraškiene, Jurgita Deltuviene, choreografijos mokytoja Daiva Alaveckiene  ir meninio ugdymo pedagogu Sauliumi Kondrotu susirinko į kalėdinę vakaronę "Kalėdų stebuklai ". Puikios nuotaikos, pasipuošę senelio, pelyčių, meškučių, lapiukų, vilkiukų, zuikučių kaukėmis vaikai inscenizavo pasakėlę ,,Pirštinė".

Sulaukę Kalėdų senelio vaikai dainavo, žaidė, deklamavo. Pagaliau Kalėdų Senelis išdalino dovanas!

Išlydėję senelį , vaikai su tėveliais dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi dovanėlėmis,  vaišinosi kalėdiniais saldumynais ir sultimis.

Šventėje dalyvavo mokyklos direktorius Stasys Valančius, pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė.

“Pelėdžiukų” grupės auklėtojos