author footer link can be edited or disabled only in full version

2015–2016 m.m.

Jaunieji badmintonininkai startavo Lietuvos taurės varžybose

Gegužės 7 dieną Vilniuje, A.Puškino vidurinėje mokykloje, vyko 11-tosios Lietuvos taurės (4 etapo) Dj grupės badmintono varžybos. Jose dalyvavo 51 dalyvis iš Klaipėdos, Tauragės, Kauno, Vilniaus ir kitų Lietuvos klubų. Mūsų mokyklą, badmintono klubą ,,Svajonė" atstovavo šeši jaunieji 2003 - 2004 gimimo metų žaidėjai: Ąžuolas Barkauskas, Lukas Bucevičius, Aurimas Kuzmickas, Ernestas Leonavičius, Henrikas Vaičiulis, Gabija Savickaitė.

Dj grupėje žaidžiama tik vienetai ir dvejatai. Vaikinų vienete dalyvavo 27 žaidėjai. Geriausiai pasirodė Lukas Bucevičius iškovojęs 7 - tąją vietą, Ernestas Leonavičius - 9 -tąją, Ąžuolas Barkauskas - 11 - tąją, Aurimas Kuzmickas - 13 - tąją. Merginų vienete žaidė 24 dalyvės. Pirmą kartą tokio lygio varžybose startavusi Gabija Savickaitė iškovojo 21 -ją vietą. Daug geriau mūsiškiams sekėsi vaikinų dvejetų rungtynėse. Tik finale L.Bucevičius ir E.Leonavičius nusileido vilniečio ir klaipėdiečio D.Pakšio ir M.Vilinausko porai ir iškovojo aukštą 2 - ąją vietą. A.Barkauskas ir A.Kuzmickas iškovojo 7 - tąją vietą. Šioje rungtyje dalyvavo 13 dvejetų porų. Gabija Savickaitė poroje su vilniete Daniela Šilobrit merginų dvejete iškovojo 10 - tąją vietą.{akgallery}

Vertinant mūsų žaidėjų pasirodymą respublikinėse Lietuvos taurės varžybose susidaro įspūdis, kad mokykloje auga perspektyvi jaunųjų žaidėjų pamaina.