2015–2016 m.m.

Mokyklos planai ateičiai

Balandžio 21 d. Mokyklos taryba, atstovaujama mokinių, mokytojų ir tėvų, svarstė Prienų rajono savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 m. bendro plano projektą. Mokyklos direktorius Stasys Valančius savo pranešime akcentavo jo svarbą mūsų mokyklos parengtam strateginiam veiklos plano 2016–2018 m. projektui, taip pat ir kitų mokyklos veiklos sričių planavimui. Pagal pateiktus Prienų rajono statistinius duomenis galima spręsti apie mokinių, mokyklų, mokytojų pasiskirstymo  kiekybinius rodiklius. Svarus rodiklis– didėja vaikų gimstamumas, todėl dar vienas žingsnis, planuojant mokyklos veiklą, – papildomos grupės steigimas darželyje.  Džiugi naujiena apie numatomų savivaldybės papildomų vietų finansavimą, kai nėra pilnai sukomplektuota klasė. Priklausomai nuo mokyklos mokinių skaičiaus, galimi struktūriniai administracijos pokyčiai.

Mokyklos tarybos nariai vienbalsiai pritarė teikiamų planų projektams ir pasidžiaugė, kad Balbieriškio pagrindinė mokykla iki 2020 m. gali toliau planuoti savo veiklą.{akgallery}

Mokyklos tarybos pirmininkė

Danutė Petraškienė