2015–2016 m.m.

Lietuvos badmintono čempionate iškovotas sidabro medalis

Balandžio 23-24 dienomis Kaune, Sabonio krepšinio centre, vyko Lietuvos jaunimo U-19 asmeninis badmintono čempionatas. Jame dalyvavo 43 pajėgiausi respublikos badmintonininkai. Mūsų mokyklą, klubą ,,Svajonė" atstovavo Gerda Trakymaitė ir Rasa Radžiūnaitė. Po įtemptų kovų merginų vienete Gerda iškovojo 6-tąją, o Rasa, aplenkusi dvi varžoves - 11-tąją vietą. Daug geriau sekėsi merginų dvejete. Gerda žaidė poroje su vilniete Perla Murėnaite. Pirmajame susitikime 2:0 įveiktos kaunietės Ugnė Masiulionytė ir Danielė Švelnytė. Finale Gerdai ir Perlai teko pripažinti Tauragės žaidėjų G.Janušonytės ir D.Dragūnaitės pranašumą. Lietuvos devyniolikmečių  čempionate iškovota antroji vietą ir sidabro medaliai. Sveikiname Gerdą ir Perlą su apdovanojimais ir džiaugiamės jų, bei Rasos gražiu žaidimu.

Komandos vadovas V.R.Sidaravičius