2015–2016 m.m.

Lankėmės Alytaus profesinio rengimo centre

Praeitą savaitę mes, dešimtokai, su savo auklėtoja lankėmės Alytaus profesinio rengimo centre.  Šio  centro direktorius Vytautas Zubrus  supažindino su  rengiamomis profesijomis, mokymosi galimybėmis, tikslais, popamokine veikla, įvairiais  vykdomais  projektais. Darbo biržos direktorius Regimantas Mačiulis papasakojo apie paklausias specialybes, sužinojome, kokių darbuotojų daugiausia  trūksta.  Paslaugų ir pramonės filialo skyriaus vedėjas ragino labai apgalvotai rinktis profesiją, kad vėliau nereikėtų gailėtis.

Toliau programą tęsė mokyklos mokiniai: šoko, dainavo, demonstravo šukuosenas. Mokyklos reperis Haroldas  parepavo dainą apie APRC. Po koncerto aplankėme visus mokyklos korpusus, užėjome į kiekvieną kabinetą, kuriuose mūsų laukė  specialybių mokytojai, pasiruošę supažindinti su jų dėstomomis  specialybėmis.

Netradicinė diena pralėkė nepastebimai. Kai kurie bendraklasiai, baigę pagrindinę mokyklą,  galvoja mokytis APRC.

10 klasės mokinė Gabrielė Jarackaitė