2015–2016 m.m.

KALĖDINIAI LINKĖJIMAI

Antroje klasėje vyko integruota lietuvių - muzikos  pamoka, kurioje dalyvavo ir tėveliai. Dirbdami grupėse, kartu su tėveliais, skaitė įvairius linkėjimus, išrinko ir užrašė tuos, kurie, jų manymu, geriausia tiktų mums visiems. Štai keletas jų:

Linkime, kad Kristaus gimimo šventė apdovanotų dvasiniu džiaugsmu, ramybe, būtų sutarimo, vienybės ir tikros laimės laikas.

Labai norime, kad šventinę akimirką Jūsų veiduose šviestų vien džiaugsmas ir laimė.

Viskas, kas mums kliudo tapti geresniems, tepasilieka senuosiuose metuose, o prie KALĖDŲ  stalo sušildykime vieni kitus širdies gerumu ir tikėjimu ateinančiais geresniais metais.{akgallery}

Tyli, šventa naktis ateis į mūsų žemę ir žvaigždės vėl mirgės. Tegul ramybės ir taikos mums palinkės.

Pamokoje skambėjo giesmės, buvo prisiminta Kūčių ir Kalėdų papročiai ir tradicijos.

Mokiniai džiaugėsi, kad kartu su tėveliais ir močiutėmis skaitė, pasakojo, žaidė žaidimą ,,Dorybių tiltas“, giedojo ir patyrė artėjančių švenčių nuotaiką.

Mokytoja Aldona Krilavičienė